Kurumsal

Eko Elektronik olarak Denizli’ de 1971 yılında Mustafa Yüksek YUM tarafından kurulmuştur. 40 yılı aşkın tecrübesi ve eğitimli uzman kadrosu ile değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir.Profilo Elektronik Servisi ünvanıyla uzun yıllardır hizmet veren firmamızın Teknik Müdürü ise İbrahim Mutlu Yum’dur. 2004 yılından itibaren oluşturulan uzman kadro ile güvenlik projelerine de imza atmaya başlamış ve bugüne kadar geçen süre içinde ciddi referanslara sahip olmuştur.

Ana faaliyet alanı, elektronik ve güvenlik sistemlerine proje ve destek sağlamak olan firmamız sektörün lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.Firmamız temel prensip olarak kullandığı ürünlerde kaliteden ve en son teknolojiden taviz vermemektedir.

Çözüm Ortağı olduğumuz markalardan bazıları ;

Alarm ve Kamera Sistemleri ; Biges, Bosch, Bullwark, VGuard, Pinetron, Zyxel, Seagate, Panasonic, Zavio, Luxriot, Videofon, Paradox, Vpon

Yangın Algılama Sistemleri ; Bosch, Global, Mavigard

Yazarkasa Pos Sistemleri ; R2, Edata, Profilo, İngenico, Verifone, Telestar, Olivetti, Telefunken

Vizyonumuz:

Ekoegs Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak en küçük güvenlik sistemlerinden ,en büyük güvenlik teknolojilerine kadar profesyonel anlamda ‘çözüm ve sonuç’ üretmek temel prensibimizdir

Misyonumuz:

Ekoegs Elektronik Güvenlik Teknolojileri müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini hızlı, güvenilir ve kalitile karşılamayı kendine misyon edinmiştir. Ekoegs Elektronik Güvenlik Teknolojileri’nin hedefi, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe hizmet verdiği müşterilerine sorunsuz ve uzun ömürlü sistemler kurarak sektörde bir numara olmaktır.